Poznaj opinie naszych klientów

„Szukałem odpowiedniego biura i osoby która pomoże mi zakupić dom jednorodzinny, jestem zachwycony kontaktem, odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Bardzo Polecam Pani Mariola to osoba która ogromne doświadczenie i wiedzę i wie jak profesjonalnie zaopiekować się klientem i jego potrzebami. Dziękuję polecam”
Eryk Jur
„Dzień dobry,
Kontakt do Biura Domino Properies otrzymałam z rekomendacji innych zadowolonych klientów i nie zawiodłam się. Wybór okazał się znakomity.
Współpraca przerosła moje oczekiwania – usługa została wykonana na bardzo wysokim poziomie i w milej atmosferze. A wiec nic dodać nic ująć HIGH FIVE!
Pani Mariola Strelau to cudowny doradca w zakresie sprzedaży/kupna nieruchomości. Jest fantastyczną osobą w tej dziedzinie.
Pracuje szybko, sprawnie i skutecznie. Klient czuje się bezpiecznie i komfortowo, bo wszystkie niezbędne formalności Pani Mariola załatwia osobiście w sposób profesjonalny, z troską o szczegóły i zadowolenie obu stron. Przy tym jest miła, życzliwa i dostępna prawie o każdej porze dnia. Dziękuję i serdecznie polecam to Biuro każdemu, kto chce kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość.
Kompetentna i zrównoważona Obsługa. Warto zaufać! Pozdrawiam i życzę powodzenia.”
Elżbieta Duranowska